Bez kategorii

Kompletny system oddymianie garaży – Evo Red

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników, zwłaszcza w przypadku budynków mieszkalnych i biurowych. W sytuacji nagłego pożaru, odpowiednie systemy oddymiania są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony życia ludzkiego.

Firma Vortice zajmuje się produkcją wentylatorów osiowych, strumieniowych i dachowych, które zostały specjalnie zaprojektowane do oddymiania garaży podziemnych. Nasze wentylatory charakteryzują się odpornością ogniową klasy F300 i F400, co oznacza, że są one w stanie działać w ekstremalnych warunkach pożaru.

Dzięki naszym wentylatorom oddymiania garażowego, jesteśmy w stanie dostarczyć kompletny system, który obejmuje szafy kontrolne i system detekcji dymu, co pozwala na skuteczne i szybkie wykrycie zagrożenia pożarowego.

Nasze wentylatory oddymiające garaże podziemne charakteryzują się nie tylko wysoką wydajnością, ale również niskim poziomem hałasu i energochłonnością, co pozwala na oszczędność kosztów eksploatacyjnych.

Wentylatory osiowe, strumieniowe i dachowe, które oferujemy, są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje nie tylko ich trwałość, ale również bezpieczeństwo i niezawodność. Wszystkie nasze produkty są zgodne z normami europejskimi i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w branży wentylacyjnej, jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze wentylatory oddymiania garażowego są idealne dla budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.

Evo Red jest systemem kompletnym. Dostarczamy wentylatory bytowe, oddymiające, szafy wraz z systemem detekcji. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować wizualizację CFD oraz projekt systemu oddymiania.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, oraz dowiedzieć się o pełnej gamie produktów firmy Vestima.