Dzisiaj VORTICE jest międzynarodową grupą działającą poprzez własne spółki zależne lub lokalnych dealerów w ponad 90 krajach na całym świecie, w sektorach wentylacji mieszkaniowej, handlowej i przemysłowej oraz ogólnie uzdatniania powietrza.

W różnych spółkach Grupy, działających na trzech kontynentach: Europie, Azji i Ameryce Południowej, zatrudnionych jest około 300 osób. Historyczna siedziba VORTICE SpA znajduje się w Tribiano (Mediolan), gdzie zatrudnionych jest około 160 osób: do oddziałów należą VORTICE UK Ltd (otwarta w 1977 r. z siedzibą w Burton on Trent), a spółki zależne to Loran (przejęta w 2010 r. z siedzibą w Isola della Scala k. Werony), gdzie Grupa koncentruje swoje know-how w zakresie wentylacji przemysłowej.

System wentylacji VORTICE ma swoją siedzibę w Changzhou w Chinach: założony w 2012 roku w celu projektowania, produkcji i sprzedaży produktów przeznaczonych specjalnie na rynek chiński. VORTICE Latam ma siedzibę w San Jose w Kostaryce: założona w 2012 roku jako przedsiębiorstwo handlowe, którego zadaniem jest nadzorowanie rozwoju rynku południowoamerykańskiego, aw szczególności Ameryki Łacińskiej. VORTICE S.p.A. ogłasza przejęcie historycznej hiszpańskiej marki CASALS, nabywając 100% kapitału zakładowego od VENTILACIÓN INDUSTRIAL IND. SL (Sant Joan de les Abadesses, Girona, Katalonia, Hiszpania), firma działająca w sektorze przemysłowych systemów wentylacyjnych. Ponadto VORTICE jest obecny na całym świecie poprzez ponad 100 partnerów biznesowych tworzących przenikliwą i profesjonalną sieć.

Nasza misja „Pracujemy nad promocją jakości życia i przyczyniamy się do ewolucji społecznej poprzez przyjazne dla środowiska produkty, które poruszają się bezpiecznie i wydajnie w powietrzu”

Nasze wartości

• Etyka zawodowa

• Pasja

• Zaufanie

• Kreatywność

• Miłość do projektowania