Bez kategorii

Wentylatory jednorurowe Quadro Evo

Witaj w świecie wentylacji jednorurowej Vortice! Jesteśmy producentem wysokiej jakości systemów wentylacji, w tym modelu Quadro Evo, który jest idealnym rozwiązaniem dla wentylacji kuchni i łazienki w budynkach wielorodzinnych.

Quadro Evo to nie tylko urządzenie o niezwykle eleganckim wyglądzie, ale również z funkcjami, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Czujnik zabrudzenia filtra gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie działać w najlepszej możliwej formie, a funkcja kilku prędkości silnika – 35 m3/h, 60 m3/h i 100 m3/h – pozwala na dostosowanie wydajności wentylacji do potrzeb.

Dodatkowo, Quadro Evo posiada funkcję opóźnienia czasowego, czujnik wilgotności i ruchu, co czyni go jeszcze bardziej wydajnym i łatwiejszym w użyciu. Nasz produkt dostępny jest w dwóch wersjach: nad tynkową i pod tynkową, aby zapewnić najwyższą jakość wentylacji bez względu na indywidualne potrzeby. Wentylatory jednorurowe Quadro Evo posiadają również obudowy z odpornością ogniową.

Jeśli szukasz najlepszej wentylacji jednorurowej lub wentylacji indywidualnej, nie szukaj dalej niż Quadro Evo od Vortice. Nasze urządzenia są projektowane z myślą o spełnieniu potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach.