Pomoc przedsprzedażna: po Twojej stronie w projektowaniu i doborze systemu wentylacyjnego.

Dział Przedsprzedaży Vestima służy pomocą naszym klientom w doborze produktu i proponuje najlepszy model lub system wentylacji spełniający ich wymagania.

W szczególności wspieramy naszych klientów w projektowaniu i doborze systemu wentylacyjnego, nie tylko sugerując właściwy produkt, ale także identyfikując najlepsze rozwiązanie dla konkretnego zastosowania i wymagań wentylacyjnych. Szczególną uwagę poświęcono wymiarowaniu centralnego systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. W tych zastosowaniach na samym początku projektu należy wybrać najbardziej odpowiednie urządzenie. Zaczynając od rysunku planu w skali, wskazujemy najbardziej odpowiedni model oraz dostarczamy szczegółowe informacje dotyczące montażu i uruchomienia całego systemu wentylacyjnego. Użytecznym narzędziem do projektowania i wymiarowania systemu wentylacji pomieszczeń mieszkalnych, handlowych i przemysłowych jest oprogramowanie firmy Vortice.

Zarejestruj się i pobierz za darmo

To zobowiązanie jest realizowane poprzez ścisłą selekcję naszych partnerów handlowych na całym świecie, poprzez stałą działalność informacyjną i szkoleniową, w tym również wsparcie naszych inżynierów w rozwiązywaniu najbardziej złożonych sytuacji. Z tych wszystkich powodów nasi klienci na całym świecie mogą polegać na swoich lokalnych importerach lub dystrybutorach.